Khampaseuth Hotel

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Vang Vieng podle ceny nebo preferencí
Porovnejte výhodné nabídky hotelu Khampaseuth Hotel ze stovek webů na jednom místě
Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením
Porovnejte nabídky pokojů a ceny
Rychlá fakta
Příjezd od | 14:00 |
---|---|
Odjezd do | 12:00 |
Snídaně | Možnost snídaně |
Domácí mazlíčci | Domácí mazlíčci zakázáni |
Děti | V tomto hotelu vidí děti rádi |
Vybavení
Více o hotelu Khampaseuth Hotel

Khampaseuth Hotel
Khampaseuth Hotel se nachází v destinaci Vang Vieng a poskytuje ubytování s venkovním bazénem, neplaceným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Post Office je 1,6 km daleko.
Hodnocení a recenze
Hodnocení cestovatelů
Komentář přidán: 2. 3. 2017
Ubytován/a od únor 2017
Více, než jsem očekával.
Hotel Khampaseuth se nachází mimo centrum města. Přibližně 2 km odtud. Hotel vám umožní používat zdarma kolo, což je skvělé, takže se můžete vykoupat. A není třeba platit ani si pronajmout tuktuk, protože ostatní hotely mají pronajaté kola.
V pokoji je také snídaně formou bufetu. Od 7:00 do 9:00.
A každý den čistí náš pokoj! Máme čerstvé ručníky a prostěradla a povlaky na polštáře, které voní dobře, kdykoliv přijdeme zpátky do hotelu. Navíc také denně doplňují vodu, kávu a toaletní potřeby!
Ačkoli hotel je starý, stále můžete vidět jeho slávu zpět od starých časů. Několik renovací si myslím, že udělá to trik. V našem pokoji jsou zásuvky, které nefungují, lampa také nefunguje a některé kabely jsou pokryty elektrickou páskou. Připadá mi to trochu nebezpečné. Zaměstnanci jsou všichni místní s malou angličtinou, ale snaží se nám pomoci co nejlépe.
Hotel nezajišťuje zájezdy, ale vždy můžete jít do centra města a hledat něco, co dělat. Nebo můžete jít do agentury, kterou jsme udělali. No, hotel může vlastně zařídit Kajak a říční potrubí POUZE.
Celkově mohu říci, že jsem velmi spokojen s jejich službou a hotelem.
Stačí přivést odpuzující komáry, protože všude je spousta komárů.
Komentář přidán: 5. 1. 2018
Ubytován/a od leden 2018
Předražené a špinavé
Za to jsme zaplatili 40 USD za noc. .
Přestože zaměstnanci byli relativně přátelští.
Komentář přidán: 24. 2. 2016
Ubytován/a od únor 2016
Ok stay
We found it very noisy with other guests. Also where our room was situated on the ground floor, was where motorbikes parked and revved their engines early and late. Breakfast is very average, and we believe gave us both a saw stomach. The shower drain in our room absolutely stunk, so it was quick showers and door closed at all times.
Staff are nice but English very limited. This place has potential but needs guidance. We stayed for 5 nights all together so got a good feel for the place. Wouldn't stay again.
Komentář přidán: 19. 7. 2016
Ubytován/a od červenec 2016
Nice hotel - would recommend!

LA
Komentář přidán: 19. 1. 2016
Ubytován/a od leden 2016
Good for peaceful stay, could do much better
Has got all basic amenities in the room, Nice Location, Free Parking, Free WiFi, Free Bicycle (very local type), free Breakfast. Even this was busy period for them and I requested to made “khatom” without any meat or meat water.. the staff did it with smile.
As very common almost everywhere in Laos this hotel got the potential to be much more better. Then what is stopping … the lack of proper staff (2) the management/owner .
There were stuff lying inside hotel unattended, unorganized. As being worked as a Manager for the hotel in Vientiane I can easily point out things could be different.
I wish them good luck.. This will continue in Laos for few more years until business will be more competitive..
Lokalita
Road numbers 13, Vang Vieng District, Vang Vieng, 00856, Laos|1,89 km z Nam Song River
Příjezd a odjezd
Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Užitečné informace
V tomto hotelu vidí děti rádi
Domácí mazlíčci zakázáni
Možnost snídaně
Cena snídaně
Pro zjištění ceny kontaktujte hotel
Možnosti snídaně
Snídaně jako na západě
This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties.